Koncert
Tour - Lato ZET i Dwójki

Tour - Lato ZET i Dwójki

  • 2014-07-27
  • MotoArena ul. Pera Jonssona 7, Toruń

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 74.

Wystąpili

Opis

Fot: Klaudia Karczmarek

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Tour - Lato ZET i Dwójki"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Toruń, koncerty Toruń na dziś, koncerty Toruń jutro, koncerty Toruń w tym tygodniu, koncerty Toruń na weekend, koncerty Toruń Pop, koncerty Toruń Pop na dziś, koncerty Toruń Pop jutro, koncerty Toruń Pop w tym tygodniu, koncerty Toruń Pop na weekend, koncerty Toruń Rock, koncerty Toruń Rock na dziś, koncerty Toruń Rock jutro, koncerty Toruń Rock w tym tygodniu, koncerty Toruń Rock na weekend, koncerty Toruń Pop, koncerty Toruń Pop na dziś, koncerty Toruń Pop jutro, koncerty Toruń Pop w tym tygodniu, koncerty Toruń Pop na weekend, koncerty Toruń Rock, koncerty Toruń Rock na dziś, koncerty Toruń Rock jutro, koncerty Toruń Rock w tym tygodniu, koncerty Toruń Rock na weekend, koncerty Toruń Pop, koncerty Toruń Pop na dziś, koncerty Toruń Pop jutro, koncerty Toruń Pop w tym tygodniu, koncerty Toruń Pop na weekend, koncerty Toruń Hip-Hop, koncerty Toruń Hip-Hop na dziś, koncerty Toruń Hip-Hop jutro, koncerty Toruń Hip-Hop w tym tygodniu, koncerty Toruń Hip-Hop na weekend, koncerty Toruń Rock, koncerty Toruń Rock na dziś, koncerty Toruń Rock jutro, koncerty Toruń Rock w tym tygodniu, koncerty Toruń Rock na weekend, koncerty Toruń Pop, koncerty Toruń Pop na dziś, koncerty Toruń Pop jutro, koncerty Toruń Pop w tym tygodniu, koncerty Toruń Pop na weekend, koncerty Toruń Pop, koncerty Toruń Pop na dziś, koncerty Toruń Pop jutro, koncerty Toruń Pop w tym tygodniu, koncerty Toruń Pop na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Maneskin wystąpi na Open'er Park 2021

Open'er Park powered by Orange zaprasza do Gdyni już 15 lipca 2021.

Gitarowy Rekord Świata Wrocław 2021 [GALERIA]

Sprawdź, jak wyglądało pobijanie światowego rekordu gitarowego!

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!