Sztuka
Noc Muzeów w CSW 2019

Noc Muzeów w CSW 2019

  • 2019-05-18, , godzina 15:00
  • wstęp wolny
  • CSW Toruń ul. Wały gen. Sikorskiego 13, Toruń

Opis

W ramach tegorocznej Nocy Muzeów w CSW zapraszamy na zwiedzanie wystawy Mariny Abramović w niepowtarzalnie niskiej cenie - wszystkie bilety będą kosztować 15 zł.

Od 17.00 do 22.00 performerzy odtworzą wszystkie działania artystki przygotowane z myślą o retrospektywie. Ponadto na ten wieczór zaplanowaliśmy cztery specjalne oprowadzania po wystawie „Do czysta”.

Wszystkich zwiedzających zapraszamy także na nietypową dyskusję – w Czytelni CSW pod okiem terapeutek psychoanalitycznych zastanowimy się nad istotą twórczości Mariny Abramović. A tych, którzy tej nocy będą chcieli oddać się medytacji przy „Liczeniu ryżu”, zapraszamy nieodpłatnie do Labsenu.

W ramach wolnego wstępu będzie można obejrzeć wszystkie wystawy 10. edycji Międzynarodowego Festiwalu Grafiki Projektowej Plaster – w dzień po jego otwarciu! Po Plastrze oprowadzi sam kurator, Krzysztof Białowicz.

Kino Centrum zaprasza na nocne seanse w ramach weekendu z Millennium Docs Against Gravity, a Księgarnia Sztuki oferuje specjalne rabaty – nawet do 50%!


https://www.facebook.com/events/443061923169929/

Ostatnio dodane
Nicola Lo Calzo, Mitologia oporu
Znamy program 18. Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi

Jak zwykle festiwal wypełni wydarzeniami i aktywnościami wszystkie zakątki miasta.

TIFF Open 2019
Wystartował nabór zgłoszeń do TIFF Open 2019 we Wrocławiu

To otwarty konkurs międzynarodowego festiwalu fotografii TIFF Festival dedykowany twórcom wykorzystującym medium fotografii.