Zmień miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Przedsiębiorcza Kobieta – czyli sukces na obcasach!

Kiedy2016-01-14 godzina 17:00
GdzieCentrum Sztuki Współczesnej
Toruń
Przedsiębiorcza Kobieta –  czyli sukces na obcasach!

"Przedsiębiorcza Kobieta" to ogólnopolski, innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. Tematem najbliższego spotkania będzie „Samoakceptacja i motywacja drogą do sukcesu”, które odbędzie się 14.01.2016 r. w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu.
 
„Przedsiębiorcza Kobieta” to projekt odbiegający w swojej formie od dotychczas organizowanych w Polsce inicjatyw. Priorytetem przy realizacji projektu jest odejście od konwencji typowych szkoleń, warsztatów i stworzenie wydarzenia, które stanowi dla uczestniczek podstawę do nawiązywania nowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń z osobami, które osiągnęły już sukces w biznesie.
Spotkania odbywają się cyklicznie.  Każde z nich składa się z części szkoleniowej bezpośrednio związanej z obowiązującym tematem, części inspirującej, polegającej na rozmowie z kobietą sukcesu oraz części rozrywkowo- relaksacyjnej. Taka forma pozwala na stworzenie wydarzeń atrakcyjnych i wyjątkowych, na których każda kobieta może znaleźć coś dla siebie – rozwijać się, poznać ciekawych ludzi i spędzić miło czas.
Uczestniczkami spotkań są kobiety w różnym wieku – od studentek po aktywne zawodowo kobiety, chcące rozwijać swoją osobowość oraz zdobywać umiejętności ułatwiające poruszanie się w świecie przedsiębiorczości.
Temat styczniowego spotkania dotyczyć będzie samoakceptacji i motywacji. Warsztaty przeprowadzi Danuta Terpiłowska – dziennikarka, wieloletni pracownik Polskiego Radia, terapeutka, life coach, doradca życiowy, twórczyni „Terapii Sercem”, autorka książki i audiobooka „Przekazy Mocy, Mądrości i Miłości”.  
Kobietą inspirującą będzie natomiast Dominika Matuszak - Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie, od 12 roku życia konferansjerka około 300 przedsięwzięć kulturalnych, również rangi międzynarodowej, w najróżniejszych zakątkach Polski. Współautorka i organizatorka kilkudziesięciu projektów artystycznych. Opowie o swojej pracy i o tym, jak przełamywać lęk przed wystąpieniami publicznymi.
Atrakcję zapewni  Szkoła Tańca - Jagielski Dance Project, która przeprowadzi kobiecą lekcję tańca – Ladies Choreo.
Na zakończenie spotkania Partnerzy Projektu przygotowali atrakcyjne niespodzianki, które zostaną rozlosowane wśród uczestniczek.
Więcej informacji na fanpage’u projektu: Przedsiębiorcza Kobieta – Toruń.
Zapisy na: www.PoczujRytmSukcesu.evenea.pl
Ceny biletów – 16 zł. – studencki, 20 zł. – normalny, 42 zł. – potrójny.

ip/JM

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama