BRANŻE
ID:280996

Specjalista IT (m/k)

Numer referencyjny: a0tbI000000WQZFQA4

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Toruń

Data publikacji: 2024-03-19

Branża: Elektronika / Energetyka

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży elektrycznej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
  • konfiguracja, obsługa i utrzymanie infrastruktury IT w centrali i oddziałach zamiejscowych,
  • zapewnienie poprawnej pracy systemów, serwerów, stacji roboczych,
  • instalacja i konfiguracja systemów i aplikacji w środowisku użytkownika,
  • wsparcie użytkowników w eksploatacji systemów,
  • administracja systemami Windows/ Windows Server oraz platformą Active Directory,
  • zarządzanie infrastrukturą sieciową.

Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie w podobnej roli w obszarze infrastruktury IT,
  • wiedza z zakresu sieci komputerowych,
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • umiejętność pisania zapytań/ procedur/ funkcji Oracle/ SQL,
  • znajomość zagadnień wirtualizacji.

Mile widziana:
  • znajomość .Net i środowiska Visual Studio,
  • doświadczenie we wdrażaniu wewnętrznych rozwiązań/projektów IT.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z polskim kapitałem,
  • pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:

konfiguracja, obsługa i utrzymanie infrastruktury IT w centrali i oddziałach zamiejscowych,
zapewnienie poprawnej pracy systemów, serwerów, stacji roboczych,
instalacja i konfiguracja systemów i aplikacji w środowisku użytkownika,
wsparcie użytkowników w eksploatacji systemów,
administracja systemami Windows/ Windows Server oraz platformą Active Directory,
zarządzanie infrastrukturą sieciową.

Wymagania:

kilkuletnie doświadczenie w podobnej roli w obszarze infrastruktury IT,
wiedza z zakresu sieci komputerowych,
znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
umiejętność pisania zapytań/ procedur/ funkcji Oracle/ SQL,
znajomość zagadnień wirtualizacji.

znajomość .Net i środowiska Visual Studio,
doświadczenie we wdrażaniu wewnętrznych rozwiązań/projektów IT.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z polskim kapitałem,
pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00,
pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne).