BRANŻE
ID:252037

Operator wibroprasy i węzła betoniarskiego (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000knsTzQAI

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń, Golub-Dobrzyń, Inowrocław

Zakres zadań:
  • obsługa wibroprasy (kontrola pracy urządzenia, ustalanie parametrów działania, obsługa programu urządzenia),
  • utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego wibroprasy (kontrola, serwisy, naprawy),
  • kontrola procesu produkcji mieszanek betonowych,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych,
  • kontrola poziomu odpadów produkcyjnych,
  • raportowanie przebiegu pracy urządzenia.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia min. zawodowego (kierunek mechaniczny),
  • uprawnień do obsługi wibroprasy,
  • doświadczenia obsługi wibroprasy,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w stabilnej, wiodącej w branży firmie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • realne możliwości rozwoju i awansu.

Zakres zadań:obsługa wibroprasy (kontrola pracy urządzenia, ustalanie parametrów działania, obsługa programu urządzenia),
utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego wibroprasy (kontrola, serwisy, naprawy),
kontrola procesu produkcji mieszanek betonowych,
kontrola jakości wyrobów gotowych,
kontrola poziomu odpadów produkcyjnych,
raportowanie przebiegu pracy urządzenia.

Od Kandydatów oczekujemy:wykształcenia min. zawodowego (kierunek mechaniczny),
uprawnień do obsługi wibroprasy,
doświadczenia obsługi wibroprasy,
uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:zatrudnienie w stabilnej, wiodącej w branży firmie,
umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie,
realne możliwości rozwoju i awansu.