BRANŻE
ID:233761

Młodszy specjalista ds. e-marketingu

Firma: Niewczas Szkółka Sadzonek Truskawek

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Toruń

Data publikacji: 2017-06-12

Branża: Informatyka / Internet, Marketing / Reklama / Public Relation, Internet / E-Commerce

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Jesteśmy producentem, sprzedawcą hurtowym i największym sprzedawcą internetowym sadzonek truskawek Polsce. Sukces zawdzięczamy połączeniu produkcji najwyższej jakości produktów z skutecznym wykorzystaniem e-commerce, e-marketingu.

Opis stanowiska:

  • Sklep internetowy, allegro - współprowadzenie i rozwijanie sprzedaży internetowej
  • Analityka – wsparcie w wykorzystanie danych do planowania działań i oceny ich wyników
  • SEM (promocja on-line) - wsparcie w realizacji kampanii nastawionych na generowanie konwersji
  • Social media, e-mail marketing - przygotowanie ciekawych, angażujących treści

Jeśli jesteś samodzielny, pasjonujesz się e-marketingiem, e-commerce, chcesz rozwijać się zawodowo w tym obszarze, cenisz pozytywną atmosferę, dobre warunki pracy, pełnienie ważnej roli w organizacji, to miejsce dla Ciebie.

Jeśli szukasz pracy w której będziesz kolejnym nieznaczącym trybikiem wykonującym przewidywalną pracę pod czujnym okiem przełożonego mającego nad sobą pięciu innych przełożonych, to nie praca dla Ciebie 😊

Oczekujemy:

  • Pasja i chęć rozwoju zawodowego w obszarze e-marketing, e-commerce
  • Student ostatnich lat studiów, opcjonalnie absolwent
  • Umiejętności analityczne
  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność
  • Zdolność redagowania tekstów marketingowych będzie atutem
  • Doświadczenie w e-marketingu, studia biznesowe będą atutem

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę i możliwość rozwoju zawodowego w obszarze e-marketing i e-commerce u lidera w swojej branży
  • Elastyczną, zdalną pracę 2-3 dni w tygodniu, z perspektywą zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu
  • Dobre wynagrodzenie z możliwościami wzrostu
  • Laptop biznesowy, pracę z nowoczesnym oprogramowaniem
  • Pozytywną atmosferę
  • Realny wpływ na działanie i rozwój firmy
  • Samodzielność i miejsce do własnej inicjatywy