BRANŻE
ID:233412

Młodszy specjalista ds. e-marketingu

Opis firmy:

Jesteśmy producentem, sprzedawcą hurtowym i największym sprzedawcą internetowym sadzonek truskawek Polsce. Sukces zawdzięczamy połączeniu produkcji najwyższej jakości produktów, z skutecznym wykorzystaniem e-commerce, e-marketingu.

Opis stanowiska:

Najważniejsze zadania:

  • Sklep internetowy, allegro - współprowadzenie i rozwijanie sprzedaży internetowej
  • Social media, e-mail marketing - przygotowanie ciekawych, angażujących, zabawnych treści
  • SEM - wsparcie w realizacji kampanii nastawionych na generowanie konwersji
  • Analityka – zbieranie i wykorzystanie danych do planowania działań, określania ich wyników

Jeśli jesteś samodzielny, pasjonujesz się ikomersami, imarketingami, internatami i chcesz rozwijać się w tym obszarze, być od początku ważnym pracownikiem, korzystać z nowoczesnych narzędzi, połączyć elastycznie pracę z innymi obowiązkami oraz cenisz dobre warunki pracy, ambitne zadania i pozytywną atmosferę, to miejsce dla Ciebie.

Oczekujemy:

Idealny kandydat:

  • Pasja i chęć rozwoju w obszarze e-marketing, e-commerce
  • Samodzielność, inicjatywa, dokładność, pozytywne nastawienie
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętności redagowania tekstów
  • Dyspozycyjność w wymiarze 2-3 dni tygodniowo, chęć do pracy zdalnej, najlepiej student 4/5 roku
  • Pierwsze doświadczenie i umiejętności w e-commerce, e-marketing, biznesie będą atutem

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze e-marketing i e-commerce u lidera w swojej branży
  • Dużą samodzielność i pole do własnej inicjatywy
  • Bezpieczeństwo i pozytywną atmosferę
  • Realny wpływ na działanie firmy i ambitne zadania od pierwszego dnia pracy
  • Dobre wynagrodzenie z perspektywami wzrostu
  • Laptop biznesowy (oczywiście z torbą i myszką)
  • Elastyczny czas pracy w niepełnym wymiarze i możliwość pracy z dowolnego miejsca na ziemi :)