BRANŻE
ID:260042

Inżynier Procesu (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000A4tmQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń

Miejsce pracy : Bydgoszcz

Obowiązki:
  • analiza przyczyn postojów linii oraz podejmowanie działań mających na celu ich eliminację poprzez dbałość o standardy,
  • wprowadzanie działań usprawniających,
  • bieżące wspomaganie działów produkcji i jakości, w zakresie rozwiązywania problemów natury technologicznej,
  • analizowanie i proponowanie działań usprawniających w zakresie procesów produkcji,
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej i parametrów procesu,
  • prowadzenie testów technologicznych,
  • nadzór i wprowadzanie zmian inżynieryjnych w zakresie procesu produkcji komponentów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka lub pokrewne; Zarządzanie Produkcją i pokrewne,
  • praktyczna wiedza na temat pracy maszyn i urządzeń, procesów produkcyjnych,
  • 1-2 lata doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, kreatywności, samodzielności i umiejętności efektywnej pracy w zespole,
  • podstawowa wiedza w zakresie takich metodologii jak Lean Manufacturing i/lub World Class Manufacturing (WCM) lub Total Productive Maintenance (TPM),
  • biegła obsługa pakietu MS Office (MS Excel, PowerPoint),
  • otwartość i dobre umiejętności komunikacyjne, pozwalające na pracę z osobami na różnych szczeblach w hierarchii (np. operator, specjalista, kierownik, dyrektor fabryki),
  • sprawna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, sklepik zakładowy, bony Sodexo i paczki,
  • miejsce pracy: Bydgoszcz.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:analiza przyczyn postojów linii oraz podejmowanie działań mających na celu ich eliminację poprzez dbałość o standardy,
wprowadzanie działań usprawniających,
bieżące wspomaganie działów produkcji i jakości, w zakresie rozwiązywania problemów natury technologicznej,
analizowanie i proponowanie działań usprawniających w zakresie procesów produkcji,
przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej i parametrów procesu,
prowadzenie testów technologicznych,
nadzór i wprowadzanie zmian inżynieryjnych w zakresie procesu produkcji komponentów.

Wymagania:wykształcenie wyższe techniczne w kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn, Automatyka i Robotyka lub pokrewne; Zarządzanie Produkcją i pokrewne,
praktyczna wiedza na temat pracy maszyn i urządzeń, procesów produkcyjnych,
1-2 lata doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej,
umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, kreatywności, samodzielności i umiejętności efektywnej pracy w zespole,
podstawowa wiedza w zakresie takich metodologii jak Lean Manufacturing i/lub World Class Manufacturing (WCM) lub Total Productive Maintenance (TPM),
biegła obsługa pakietu MS Office (MS Excel, PowerPoint),
otwartość i dobre umiejętności komunikacyjne, pozwalające na pracę z osobami na różnych szczeblach w hierarchii (np. operator, specjalista, kierownik, dyrektor fabryki),
sprawna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie.

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
atrakcyjne wynagrodzenie,
bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, sklepik zakładowy, bony Sodexo i paczki,
miejsce pracy: Bydgoszcz.