Koncert
Whitney - Queen of the Night Tour Around Poland 2018

Whitney - Queen of the Night Tour Around Poland 2018

  • 2018-12-07, , godzina 19:30
  • od 109 zł
  • Aula UMK, Toruń

Opis

Po raz pierwszy w Polsce odbędzie się specjalna trasa koncertowa, upamiętniająca życie i twórczość wspaniałej Królowej Muzyki POP - WHITNEY HOUSTON! Po czterech latach nieustannych występów w Wielkiej Brytanii, niezwykłe widowisko upamiętniające jedną z najwspanialszych i najczęściej nagradzanych artystek naszych czasów, nareszcie zawita do Polski!

Podczas niezwykłego show widzowie usłyszą największe przeboje w oryginalnych aranżacjach koncertowych, jakie były wykonywane przez samą Whitney Houston. Bądźcie pewni, że nie zabraknie takich hitów jak: „I Have Nothing”, „I Wanna Dance with Somebody”, „One Moment in Time” czy „I Will Always Love You” i wielu innych!

Rolę Whitney odegra wschodząca gwiazda West Endu. Ale to nie wszystko! Organizatorzy tego niezwykłego wydarzenia zadbali także o detale, takie jak wizerunek artystów, który inspirowany jest wyglądem scenicznym Whitney, jej fryzurami, makijażem czy kostiumami, które podczas występu zmieniane są aż 7 razy!

Całość uzupełniają wspaniała obsada - składającą się z zespołu, tancerzy oraz piosenkarzy oraz oszałamiająca gra świateł! Koncerty Whitney — Queen of the Night to widowiska nie tylko dla fanów Whitney Houston, ale również dla tych, którzy chcieliby bliżej zapoznać się z Jej twórczością. Whitney — Queen of the Night koncerty gwarantujące ucztę dla zmysłów, niemałą dawkę wzruszenia i spore emocje… nadchodzi Królowa Nocy!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Whitney - Queen of the Night Tour Around Poland 2018"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Toruń, koncerty Toruń na dziś, koncerty Toruń jutro, koncerty Toruń w tym tygodniu, koncerty Toruń na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Kadr z teledysku
Tulia prezentuje teledysk do "Nothing Else Matters" [WIDEO]

Już jest nowy teledysk zespołu Tulia do coveru piosenki Metalliki.

Helliad Fest 2019
Satyricon, Decapitated i Obscure Sphinx gwiazdami Helliad Fest 2019

Festiwal odbędzie się 23-24 sierpnia 2019 w Gdyni.

Konkurs Ziaja