Koncert
Tercet Egzotyczny: Jubileuszowy Koncert 55 Lecia Zespołu

Tercet Egzotyczny: Jubileuszowy Koncert 55 Lecia Zespołu

  • 2019-01-26, , godzina 18:00
  • od 55 zł
  • Aula UMK w Toruniu, Toruń

Bilety

Wystąpią

Opis

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy koncert z okazji 55-lecia zespołu Tercet Egzotyczny, który odbędzie się 26 stycznia 2019 roku w Auli UMK w Toruniu.

Tercet prężnie działa od lat 60. To zespół, który zawsze na 100% gra, śpiewa i tańczy. Ich muzyka ciągle oczarowuje tysięcy słuchaczy na całym świecie. Na koncie mają kilkadziesiąt płyt - w tym 3 platynowe, 26 albumów oraz tysiące rewelacyjnych koncertów w 60 państwach świata.

Tercet to zespół, który oprócz gorących latynoskich rytmów, oferuje jedyną w swoim rodzaju oprawę artystyczną. Twarzą zespołu jest charyzmatyczna Izabela Skrybant- Dziewiątkowska. Jej energia, zmysłowość oraz sposób interpretacji muzycznej przyciągają rzesze fanów w Polsce i na całym świecie. Każdy koncert dostarcza wielu wzruszeń. To prawdziwa uczta dla miłośników gorących rytmów i 1,5 h doskonałej zabawy!

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Tercet Egzotyczny: Jubileuszowy Koncert 55 Lecia Zespołu "? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Toruń, koncerty Toruń na dziś, koncerty Toruń jutro, koncerty Toruń w tym tygodniu, koncerty Toruń na weekend, koncerty Toruń Pop, koncerty Toruń Pop na dziś, koncerty Toruń Pop jutro, koncerty Toruń Pop w tym tygodniu, koncerty Toruń Pop na weekend.
Premiery muzyczne
Ostatnio dodane
Kadr z teledysku
Tulia prezentuje teledysk do "Nothing Else Matters" [WIDEO]

Już jest nowy teledysk zespołu Tulia do coveru piosenki Metalliki.

Helliad Fest 2019
Satyricon, Decapitated i Obscure Sphinx gwiazdami Helliad Fest 2019

Festiwal odbędzie się 23-24 sierpnia 2019 w Gdyni.

Konkurs Ziaja