Koncert
Orlen Copernicus Cup Toruń 2023

Orlen Copernicus Cup Toruń 2023

  • 2023-02-08, , godzina 17:30
  • 30 zł (Orlen Copernicus Cup Toruń 2023)
  • Hala Sportowo-Widowiskowa w Toruniu, Toruń

Bilety

Opis

Drodzy fani lekkoatletyki! Mityng Orlen Copernicus Cup Toruń 2023 po raz dziewiąty odbędzie się w ramach najważniejszego cyklu lekkoatletycznych imprez halowych na świecie, czyli World Athletics Indoor Tour Gold. W Arenie Toruń zobaczymy największe gwiazdy światowej lekkiej atletyki w wybranych konkurencjach biegowych i technicznych.

Orlen Copernicus Cup 2023 bilety

  • Bilety ulgowe przysługują młodzieży uczącej się i studentom do 24 roku życia oraz emerytom i rencistom po okazaniu uprawnień.

     

  • Do ukoń

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Orlen Copernicus Cup Toruń 2023"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Toruń, koncerty Toruń na dziś, koncerty Toruń jutro, koncerty Toruń w tym tygodniu, koncerty Toruń na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
masego
Masego w Polsce na dwóch koncertach. Gdzie zagra?

Kiedy usłyszymy muzyka w Polsce?

Grupa Kiss powraca do Polski [WIDEO]

Muzycy spod znaku masek i pirotechniki postanowili znowu wystąpić przed najlepszą publicznością świata i zaprezentować kolekcję swoich największych przebojów.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!