Koncert
Magic Show Mistrza Magii Marcina Muszyńskiego

Magic Show Mistrza Magii Marcina Muszyńskiego

  • 2020-03-29, , godzina 16:00
  • 80 zł (MAGIC SHOW - MISTRZA MAGII MARCINA MUSZYŃSKIEGO)
  • Hala Sportowo-Widowiskowa w Toruniu, Toruń

Opis

Zapraszamy na Magic Show Mistrza Magii Marcina Muszyńskiego, które odbędzie się 29 marca 2020 roku w Arenie Toruń. Magic Show Mistrza Magii Marcina Muszyńskiego bilety już w sprzedaży. 

 

Największe w historii Polski magicznie show ze spektaklem dużej iluzji! Trasa koncertowa przygotowywana od 10 lat. Artysta w repertuarze przedstawia szereg pokazów dużej iluzji jak i magicznego kabaretu, które w połączeniu tworzą niesamowity magiczny spektakl. Będą zatem pojawienia i zniknięcia ludzi, szereg rozmaitych lewitacji modelek oraz ich różnorodne metamorfozy. Przecięcie piłą spalinową iluzjonisty to iluzja dająca zawsze ogromny zastrzyk emocji i adrenaliny. Dodatkowo, jak zawsze już w spektaklach Marcina Muszyńskiego, objawią się publiczności zjawiskowe modelki, wspaniałe ponadczasowe stroje oraz niesamowite, tchnące magią rekwizyty i scenografie. Magiczne stroje iluzjonisty i asystentek zdobione dziesiątkami kilogramów kamieni Swarovskiego, które też wychodzą poza granice zmysłów i wyobraźni. To niesamowite show to również specjalnie skomponowana muzyka, rewelacyjne oświetlenie, efekty pirotechniczne, lasery i dym niczym magiczna chmura.

 

Trasa koncertowa obejmuje dziesiątki ton sprzętu scenicznego, kilka ciężarówek rekwizytów magicznych w tym nadzwyczajne środki bezpieczeństwa pilnujące ich tajemnicy. Do trasy koncertowej przygotowane jest również blisko 0,5 tony pirotechniki, która będzie wykorzystywana podczas spektaklu.

Magic Show bilety

Bilety Meet&Greet w cenie 250 zł obejmują:

  • spotkanie z magikiem po koncercie
  • pokaz małej iluzji
  • możliwość autografów i zdjęć z magikiem
  • zimne przekąski i napoje

Kup bilet na to wydarzenie zanim zniknie...

 

Bilety na magiczne show Marcina Muszyńskiego

 

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Magic Show Mistrza Magii Marcina Muszyńskiego"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Toruń, koncerty Toruń na dziś, koncerty Toruń jutro, koncerty Toruń w tym tygodniu, koncerty Toruń na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Rise of the Northstar n
Kolejne kapele dołączają do line-up Pol'and'Rock Festival

Jurek Owsiak ogłosił kolejnych artystów Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

Artur Rojek - spotkanie autorskie online
Zbliża się wirtualne spotkanie z Arturem Rojkiem

Empik zaprasza na cały cykl wywiadów online.