Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Czesław Śpiewa

Kiedy2017-04-02 godzina 18:00
Za ile55zł, 65zł, 75zł - w przedsprzedaży - 75zł - w dniu imprezy
GdzieCKK Jordanki
Toruń

Czesław Śpiewa

 

Wiosną 2017 rusza trasa koncertowa polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Tym razem barwny ensemble multinstrumentalistów Czesława Mozila zagra z polską orkiestrą barkową o międzynarodowej renomie. Arte dei Suonatori, prawdziwi mistrzowie muzyki dawnej, mają na swoim koncie kilkanaście płyt i kilka prestiżowych nagród muzycznych.

Koncert Czesław Śpiewa & Arte dei Suonatori to orkiestrowy rozmach połączony z awangardową fantazją na temat współczesnej muzyki popularnej. Obowiązkowa pozycja nie tylko dla miłośników scenicznego luzu w wydaniu niepokornych Duńczyków, ale także nie lada gratka dla prawdziwych melomanów.

Na koncercie pojawią się piosenki z pyty „Księga Emigrantów , cz.2” ,która będzie miała premierę w marcu 2017. Słodko-gorzkie teksty Michała Zabłockiego swobodnie łączą żartobliwą narrację z dużą dawką autoironii. Tytuły i treść piosenek nawiązują do znanych i lubianych przez wszystkich Polaków wierszy oraz popularnych rymowanek z lat dziecięcych: „Mam trzy latka” „Lokomotywa” „Kaczka”.

Nie zabraknie również znanych przebojów zespołu Czesław Śpiewa, jak i utworów z muzyki klasycznej. Szorstki dźwięk instrumentów historycznych i nostalgiczne brzmienie akordeonu Czesława Mozila – to po prostu trzeba usłyszeć!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • CKK Jordanki, Aleja Solidarności 3, Toruń
FB dlaMaturzysty.pl reklama