Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Mockba

Toruń

Mockba

Adres:ul. Rynek Staromiejski 22 Miasto:87-100 Toruń


 
 
Klub posiada

Brak informacji.
Ceny

Brak informacji.
Oceń lokal Ogólna ocena: 5.81 / 10
Wygląd:6.14
Muzyka:6
Klimat:5.29

Imprezy cykliczne


Fresh Beat
(dzisiaj)
start: 20:00

Imprezy specjalne

Brak zaplanowanych imprez

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Dodaj opinię

Czarna mamba
2013-07-29
kurwidół

Buraczany kurwidołek. Kurestwo, prostactwo, dno i wodorosty, gówno pokryte brokatem. Nie dajcie się zwieźć - jeżeli szukacie rozrywki na poziomie omijajcie szerokim łukiem bo tam czeka was tylko tani lans wśród bazarowych kurew i kwadratowych tępaków o poziomie umysłowym goryla z wodogłowiem.

 
Ewel
2010-11-22
Pseudo selekcja

Klub - jesli chodzi o zabawę - najlepszy w Toruniu..świetna muzyka, dobre ceny i fajna obsługa ;) ale selekcja, to chyba jakiś żart...rozumiem... ni wpuszczamy żuli itp..ale pseudo bramkarz Bartek....informuje,że wstęp 5 zł, a po chwili, że nie mozemy wejść, bo impreza zamknięta i tylko rezerwacje...dobrze, że dj nas zna ;)....sugeruję Właścicielom wprowadzenie biletów ;) bramkarze koszą Was jak mogą :)

 
Copyright © 2003-2024 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama