Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Recital Mariusza Kiljana - retransmisja online

Kiedy2021-01-23
Do kiedy2021-01-24
Za ile10zł
GdzieWydarzenie online
Recital Mariusza Kiljana - retransmisja online

Gdziekolwiek - wibracje na temat Grechuty – recital Mariusza Kiljana

Wszędzie na świecie rodzimy się i umieramy, tęsknimy i kochamy, czasem jesteśmy szczęśliwi, a potem strasznie cierpimy, płaczemy i śmiejemy się. Wszędzie na świecie, a czasem jak najdalej od ludzi. Są dni, kiedy nie możemy żyć bez kontaktu z innymi ludźmi, a czasem tylko przyroda potrafi ukoić nasz ból. Wszędzie tak jest i w każdym z nas. Wszędzie i nigdzie. Wszędzie i zarazem gdziekolwiek. Gdziekolwiek na świecie i gdziekolwiek w nas.

O tym jest moja podróż po twórczości Marka Grechuty w recitalu Gdziekolwiek – wibracje na temat Grechuty. Pytać zawsze – dokąd, dokąd?

Zapraszam,  Mariusz Kiljan

Recital znakomitego aktora Teatru Polskiego we Wrocławiu Mariusza Kiljana, złożony z nowych interpretacji piosenek Marka Grechuty miał premierę 15 grudnia 2019 podczas Koncertu Galowego wrocławskiego festiwalu Grechuta. Inspiracje-Interpretacje. Od marca 2020 roku prezentowany jest na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego we Wrocławiu.

Aktor dokonał mistrzowskiej interpretacji.

Piosenki z repertuaru zespołu Anawa wrocławski aktor zaśpiewał w sposób kongenialny, nadając im nowe sensy, współczesne brzmienia i nową kreacyjną prawdę. Na artystę patrzyło się zachłannie i chłonęło każdy jego ruch, słowo i frazę muzyczną. Wspaniali muzycy zaproponowali nieoczywiste aranżacje znanych piosenek Grechuty. Łagodnej poetyce towarzyszyły mocne, elektroniczno-rockowe wykrzykiwane manifesty, mantryczne zapętlenia, jazzowe saksofonowo-gitarowe improwizacje(... )   

Dorota Olearczyk, pik.wroclaw.pl

 

Retransmisja online recitalu odbędzie się 23 i 24 stycznia 2021 r.

Bądźcie z nami online:

23.01.2021, godz. 19.00

24.01.2021, godz. 17.00

Czas trwania spektaklu 100 minut bez przerwy

Bilety 10 zł

Teatr Polski we Wrocławiu: www.teatrpolski.wroc.pl/przedstawienie/gdziekolwiek-wibracje-na-temat-grechuty

 

fot. Krzysztof CitakChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama