Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

SCOOBY-DOO! przedpremierowo w Multikinie

Kiedy2020-07-22
Do kiedy2020-07-23
Gdzielista kin na: www.multikino.pl
SCOOBY-DOO! przedpremierowo w Multikinie

22 i 23 lipca w Multikinie odbędą się przedpremierowe pokazy animacji „Scooby-Doo!”. Film wejdzie na stałe do repertuaru kin 24 lipca br. Widzowie posiadający kartę Rodzina do Kina w Multikinie zapłacą za bilet tyle, co dziecko.

„Scooby-Doo!” to najnowsza animacja o wiecznie głodnym czworonogu Scoobym, jego najlepszym kumplu Kudłatym i reszcie ekipy to świetna zabawa dla całej rodziny. Widzowie zobacza, jak poznali się Scooby i Kudłaty oraz poznają nieznane oblicze tchórzliwego, ale bardzo łakomego psiaka.

W kinach sieci Multikino z kartą Rodzina do Kina wszystkim członkom rodziny przysługują bilety ulgowe. Użytkownicy, którzy zarejestrowali kartę on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Każdy kupiony bilet z kartą to 1 punkt. Wystarczy zebrać 5 punktów, żeby odebrać zestaw gratis. Natomiast 10 punktów można wymienić na bilet gratis. Ponadto posiadacze karty Rodzina do Kina otrzymują także zniżkę w wysokości 20% na przekąski barowe oraz zabawki z Multishopa.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama