Literatura
4. Festiwal Kultury Podróży ŚwiatoPogląd

4. Festiwal Kultury Podróży ŚwiatoPogląd

  • 2022-09-30, do 2022-10-02
  • Centrum Kultury Dwór Artusa , Toruń

Opis

W dniach 30.09 – 02.10 w Toruniu odbędzie się 4. Festiwal Kultury Podróży ŚwiatoPogląd - Chiny, Brazylia, Białoruś. Przesyłam szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia.

Festiwal Kultury Podróży ŚwiatoPogląd to wyjątkowe spotkania pasjonatów podróżowania i obcokrajowców, które uczą świadomego obcowania z inną kulturą. W oparciu o wiedzę i doświadczenia naszych prelegentów kompleksowo przybliżamy uczestnikom trzy wybrane państwa. W tegorocznej, czwartej edycji, skupimy się na poznaniu Chin, Brazylii i Białorusi.

Festiwal odbędzie się w dniach 30.09 - 02.10 w Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu. Będzie on bogaty w prelekcje, dyskusje, wystawy, warsztaty, pokazy filmów dokumentalnych, koncert finałowy i wiele innych atrakcji! Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny, na część z nich obowiązują zapisy.

https://www.facebook.com/poszerzswiatopoglad

Polecamy
Ostatnio dodane
Marvel Fresh. Savage Avengers, tom 1
Premiery komiksów Egmontu na październik 2022

W tym miesiącu starsi czytelnicy mają w czym wybierać!

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Brak zdjęcia
Ch. Bukowski - Najpiękniejsza dziewczyna w mieście

Można zakończyć robienie laski na kilka różnych sposobów. Można na przykład połykać i nie połykać. Charles Bukowski, natomiast robi czytelnikowi laskę, a następnie pluje mu jego własną spermą w twarz. A ten się jeszcze z tego cieszy.