Sztuka
Projekt Regał - spotkanie z książką autorską

Projekt Regał - spotkanie z książką autorską

  • 2017-12-14, , godzina 18:00
  • Wstęp wolny
  • Galeria Sztuki Wozownia, Toruń

Opis

Kiedy jakaś książka autorska czuje się „niewydana” – jest Projekt Regał! To oddolna inicjatywa, mająca na celu udostępnianie szerszemu gronu odbiorców niepublikowanych dotąd książek autorskich. Przy okazji jednak realizuje ona wiele dodatkowych zadań. Dlaczego i jak powstał Regał? Czym jest książka autorska i skąd wiemy, że właśnie z taką mamy do czynienia? I wreszcie... czy każdy może być autorem? Podczas spotkania będzie można nie tylko poznać odpowiedzi na te i inne pytania, ale także zobaczyć i przeczytać wybrane książki autorskie, biorące udział w projekcie.

Dominika Czerniak-Chojnacka – doktorantka UMK, asystentka na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, ilustratorka, plakacistka. Pomysłodawczyni i koordynatorka Projektu Regał.

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu „Projekt dla…”, dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Toruń.

Ostatnio czytane
Nie przegap szansy na Oscara!
Nie przegap szansy na Oscara!

Jeszcze tylko 2 tygodnie pozostały na wysłanie zgłoszenia na największy i najbardziej prestiżowy konkurs fotograficzny Pilsner Urquell International Photography Awards.

Drastyczne zdjęcie z nagrodą World Press Photo
Drastyczne zdjęcie z nagrodą World Press Photo

Zdjęcie Afganki brutalnie okaleczonej przez męża zostało wybrane najlepszym zdjęciem 2011 roku na konkursie World Press Photo.

Popularne
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce
Pierwszy pokaz największej fontanny w Polsce

Nowa fontanna we Wrocławiu to największa i najdroższa tego typu inwestycja w Polsce.

Depeszowcy kontra depesze
Depeszowcy kontra depesze

Tutaj każdy chce mieć swój dekalog. Każdy depesz, względnie depeszowiec wiesza go potem na ścianie, obok mnóstwa tłustych, cudownie odbijających światło, wycałowanych i w

Konkurs Ziaja
Polecamy