BRANŻE
ID:237392

Pracownik Produkcji - Płatki Śniadaniowe Nestle

Zadania:

Do obowiązków osób zatrudnionych na stanowisku Pracownika Produkcji należeć będą aktywności związane z procesem pakowania produktów, a po odpowiednim przeszkoleniu również obsługa maszyn w obszarze pakowni. Wszelkie pomysły dotyczące usprawnień stanowiska i obszaru pracy są mile widziane.

Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne
  • preferowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej w systemie 4 brygadowym
Aplikację można składać
  • mailowo na adres rekrutacja@cppl.nestle.com z nazwą stanowiska w tytule oraz dopiskiem czy praca w Toruniu czy w Lubiczu
  • osobiście na recepcji, ul Szosa Lubicka 38/58, 87-100 Toruń
  • za pomocą portalu pracuj.pl kliknięcie poniższego przycisku "Aplikuj"
Miejsce pracy:
  • Toruń, Lubicz Górny (pow. toruński)
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Miejsce pracy: Toruń, Lubicz Górny (pow. toruński)