BRANŻE
ID:104870

Pierwsza praca dla studentów i absolwentów

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Inne

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Toruń

Data publikacji: 2013-03-21

Branża: Obsługa klienta Sprzedaż Telekomunikacja

Rodzaj: Praca stała

Opis stanowiska:

Proponujemy zatrudnienie na stanowisku Doradcy Telefonicznego.

Praca polega na aktywnym wdrażaniu nowych rozwiązań telekomunikacyjnych dla stałych klientów jednego z największych operatorów telefonii komórkowej w Polsce.

Oferujemy:

Oferujemy:

- innowacyjny system wynagrodzeń, dający możliwość wysokich zarobków

- wolne weekendy

- stałe godziny pracy: 8-16

- szkolenia wstępne i podnosząc kwalifikacje

- komfortowe warunki pracy - m.in. klimatyzowane pomieszczenia, pokój wypoczynkowy z zapleczem gastronomicznym oraz rozrywkowym (m.in. stół do gry w piłkarzyki, tarcze do darts'a, fotele masujące, PS)

Oczekujemy:

Profil Kandydata:

- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne

- gotowość do uczestniczenia w szkoleniach

- optymizm i zaangażowanie w wykonywane zadania

- dyspozycyjność do pracy codziennie od pn-pt w godz. 8-16

Dodatkowe:

Aplikacje można składać drogą mailową na adres: praca@ccenter.pl

W temacie maila proszę wpisać "Praca dla studenta".