BRANŻE
ID:238118

Kierownik zespołu sprzedaży (branża napojów bezalkoholowych)

Numer referencyjny: a0t5800000Fb1M6AAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Toruń

Data publikacji: 2018-01-24

Branża: Sprzedaż - FMCG

Rodzaj: Praca stała

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Obowiązki:
  • zarządzanie i koordynowanie pracy podległego zespołu osób w celu osiągnięcia wyznaczonych celów biznesowych,
  • stałe poszukiwanie nowych możliwości rozwoju, poszerzania sieci sprzedaży i aktywne wspieranie w rozwoju rynku podległego zespołu,
  • bieżące monitorowanie wyników zespołu oraz wprowadzanie akcji naprawczych umożliwiających realizacje celów miesięcznych i rocznych,
  • budowanie relacji biznesowych z obecnymi oraz z potencjalnymi klientami firmy,
  • dbałość o indywidualny rozwój podwładnych, poprzez wyznaczanie indywidualnych celów oraz kierunków rozwoju,
  • zarządzanie powierzonym mieniem firmy oraz kontrolowanie i monitorowanie wydatków zespołu na cele marketingowo-promocyjne, nadzorowanie i wspieranie zespołu w tworzeniu budżetów dla klientów,
  • współpraca z działem należności w zakresie ściągalności płatności.
Wymagania:
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży, poparte osiągnięciami zawodowymi (mile widziane doświadczenie zdobyte w firmach o profilu spożywczym),
  • mile widziane umiejętności związane z zarządzenia zespołem,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu handlu i/lub sprzedaży,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne umożliwiające nawiązywanie i budowanie długofalowych kontaktów biznesowych,
  • zdolności negocjacyjne oraz zorientowanie na realizacje celów,
  • prawo jazdy kat. B oraz znajomość obsługi komputera (MS Office).
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku o międzynarodowym kapitale,
  • kompleksowe szkolenie wdrażające oraz przygotowujące do wykonywania obowiązków służbowych,
  • swobodę w działaniu dającą możliwość wdrażania nowych koncepcji strategii sprzedaży na podległym terenie,
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i interpersonalnych poprzez realizację ambitnych wyzwań zawodowych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od wyników pracy oraz pakiet socjalny,
  • niezbędne do wykonywania pracy narzędzia (laptop, telefon, samochód itp).

Obowiązki:zarządzanie i koordynowanie pracy podległego zespołu osób w celu osiągnięcia wyznaczonych celów biznesowych,
stałe poszukiwanie nowych możliwości rozwoju, poszerzania sieci sprzedaży i aktywne wspieranie w rozwoju rynku podległego zespołu,
bieżące monitorowanie wyników zespołu oraz wprowadzanie akcji naprawczych umożliwiających realizacje celów miesięcznych i rocznych,
budowanie relacji biznesowych z obecnymi oraz z potencjalnymi klientami firmy,
dbałość o indywidualny rozwój podwładnych, poprzez wyznaczanie indywidualnych celów oraz kierunków rozwoju,
zarządzanie powierzonym mieniem firmy oraz kontrolowanie i monitorowanie wydatków zespołu na cele marketingowo-promocyjne, nadzorowanie i wspieranie zespołu w tworzeniu budżetów dla klientów,
współpraca z działem należności w zakresie ściągalności płatności.

Wymagania:min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży, poparte osiągnięciami zawodowymi (mile widziane doświadczenie zdobyte w firmach o profilu spożywczym),
mile widziane umiejętności związane z zarządzenia zespołem,
dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu handlu i/lub sprzedaży,
wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne umożliwiające nawiązywanie i budowanie długofalowych kontaktów biznesowych,
zdolności negocjacyjne oraz zorientowanie na realizacje celów,
prawo jazdy kat. B oraz znajomość obsługi komputera (MS Office).

Oferujemy:stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku o międzynarodowym kapitale,
kompleksowe szkolenie wdrażające oraz przygotowujące do wykonywania obowiązków służbowych,
swobodę w działaniu dającą możliwość wdrażania nowych koncepcji strategii sprzedaży na podległym terenie,
możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i interpersonalnych poprzez realizację ambitnych wyzwań zawodowych,
konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii uzależnionej od wyników pracy oraz pakiet socjalny,
niezbędne do wykonywania pracy narzędzia (laptop, telefon, samochód itp).