Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Czesław ¦piewa

Kiedy2017-04-02 godzina 18:00
Za ile55zł, 65zł, 75zł - w przedsprzedaży - 75zł - w dniu imprezy
GdzieCKK Jordanki
Toruń
Czesław ¦piewa

Czesław ¦piewa

 

Wiosn± 2017 rusza trasa koncertowa polsko-duńskiego zespołu Czesław ¦piewa. Tym razem barwny ensemble multinstrumentalistów Czesława Mozila zagra z polsk± orkiestr± barkow± o międzynarodowej renomie. Arte dei Suonatori, prawdziwi mistrzowie muzyki dawnej, maj± na swoim koncie kilkana¶cie płyt i kilka prestiżowych nagród muzycznych.

Koncert Czesław ¦piewa & Arte dei Suonatori to orkiestrowy rozmach poł±czony z awangardow± fantazj± na temat współczesnej muzyki popularnej. Obowi±zkowa pozycja nie tylko dla miło¶ników scenicznego luzu w wydaniu niepokornych Duńczyków, ale także nie lada gratka dla prawdziwych melomanów.

Na koncercie pojawi± się piosenki z pyty „Księga Emigrantów , cz.2” ,która będzie miała premierę w marcu 2017. Słodko-gorzkie teksty Michała Zabłockiego swobodnie ł±cz± żartobliw± narrację z duż± dawk± autoironii. Tytuły i tre¶ć piosenek nawi±zuj± do znanych i lubianych przez wszystkich Polaków wierszy oraz popularnych rymowanek z lat dziecięcych: „Mam trzy latka” „Lokomotywa” „Kaczka”.

Nie zabraknie również znanych przebojów zespołu Czesław ¦piewa, jak i utworów z muzyki klasycznej. Szorstki dĽwięk instrumentów historycznych i nostalgiczne brzmienie akordeonu Czesława Mozila – to po prostu trzeba usłyszeć!

¬ródło: Materiały promocyjne organizatora.

Gdzie:

  • CKK Jordanki, Aleja Solidarno¶ci 3, Toruń
Kup bilet na to wydarzenie »
Najbliższe koncerty Muzyka
DataWydarzenieMiejsce
2017-04-02Miuosh POP x FDG. OrkiestraLizard King
2017-04-02Czesław ¦piewaCKK Jordanki
2017-04-08Kult AkustikCKK Jordanki
2017-04-18Lady Pank Akustycznie 2017CKK Jordanki
2017-04-21LemONOd Nowa Studencki Klub Pracy Twórczej
Zobacz inne wydarzenia
FB dlaMaturzysty.pl reklama