Literatura
Od grubasa do ultrasa - spotkanie z Przemysławem Ignaszewskim

Od grubasa do ultrasa - spotkanie z Przemysławem Ignaszewskim

  • 2017-05-05, , godzina 17:00
  • Empik Starówka, Wielkie Garbary 18, Toruń

Opis

Bieganie czy dieta? Co doprowadzi do szybszej utraty wagi? Odpowiedź zna autor książki „Vegenerata sposób na zdrowie. Biegaj, gotuj, chudnij”. Przemysław Ignaszewski opisuje biegowe i kulinarne eksperymenty, które przeprowadził na własnym organizmie. Z okazji premiery spotka się z czytelnikami 5 maja w salonie Empik Starówka w Toruniu. 

Certyfikat, który uprawnia Przemysława Ignaszewskiego do dawania porad wystawiło życie, a  konkretnie: tysiące przebiegniętych kilometrów, 50 zrzuconych kilogramów czy kilkadziesiąt nieudanych wegańskich dań.  Autor w swojej premierowej książce postanowił nawiązać z czytelnikiem interakcję, podczas której przekazuje swoje doświadczenia z czasów walki z nadwagą, a w zamian oczekuje motywacyjnych komentarzy. Vegenerat podzielił swoją książkę na dwie części. Pierwszą kieruje do biegaczy i ludzi, którzy są ciekawi jak zrzucić nadprogramowe kilogramy, zaś druga ma zainteresować zwolenników prostej kuchni roślinnej.

Przemysław Ignaszewski ma nadzieję, iż jego historia stanie się inspiracją do tego, aby podnieść się z kanapy i zrobić krok w kierunku lepszego życia.


Mapa

Ostatnio czytane
Postapokaliptyczna kolekcja gadżetów dla fanów serii Metro 2033
Postapokaliptyczna kolekcja gadżetów dla fanów serii Metro 2033

Świętując niedawną premierę powieści "Metro 2035" - ostatniego tytułu z trylogii Dmitrija Glukhovsky'ego, wydawnictwo Insignis przygotowało specjalne gadżety, które zachwycą wielbicieli postapokalipsy.

"Szamo" - jedyna taka piłkarska biografia
"Szamo" - jedyna taka piłkarska biografia

Grzegorz Szamotulski i jego ghostwriter - Krzysztof Stanowski przedstawili piłkarską rzeczywistość ironicznie, ale bardzo prawdziwie. Ciekawa odskocznia od tysięcy bezpłciowych sportowych życiorysów.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Konkurs Ziaja