Literatura
Od grubasa do ultrasa - spotkanie z Przemysławem Ignaszewskim

Od grubasa do ultrasa - spotkanie z Przemysławem Ignaszewskim

  • 2017-05-05, , godzina 17:00
  • Empik Starówka, Wielkie Garbary 18, Toruń

Opis

Bieganie czy dieta? Co doprowadzi do szybszej utraty wagi? Odpowiedź zna autor książki „Vegenerata sposób na zdrowie. Biegaj, gotuj, chudnij”. Przemysław Ignaszewski opisuje biegowe i kulinarne eksperymenty, które przeprowadził na własnym organizmie. Z okazji premiery spotka się z czytelnikami 5 maja w salonie Empik Starówka w Toruniu. 

Certyfikat, który uprawnia Przemysława Ignaszewskiego do dawania porad wystawiło życie, a  konkretnie: tysiące przebiegniętych kilometrów, 50 zrzuconych kilogramów czy kilkadziesiąt nieudanych wegańskich dań.  Autor w swojej premierowej książce postanowił nawiązać z czytelnikiem interakcję, podczas której przekazuje swoje doświadczenia z czasów walki z nadwagą, a w zamian oczekuje motywacyjnych komentarzy. Vegenerat podzielił swoją książkę na dwie części. Pierwszą kieruje do biegaczy i ludzi, którzy są ciekawi jak zrzucić nadprogramowe kilogramy, zaś druga ma zainteresować zwolenników prostej kuchni roślinnej.

Przemysław Ignaszewski ma nadzieję, iż jego historia stanie się inspiracją do tego, aby podnieść się z kanapy i zrobić krok w kierunku lepszego życia.


Mapa

Ostatnio dodane
Więzień labiryntu - Lek na śmierć
Książka "Więzień labiryntu - Lek na śmierć" teraz z okładką filmową

W związku z premierą kinową przygotowano nowe wydanie przeboju literatury młodzieżowej.

Martwa jesteś piękna
"Martwa jesteś piękna" - książka o zabijaniu w miejscach publicznych

Powieść autorstwa Belindy Bauer to inteligentny i trzymający w napięciu thriller.