Zmień miasto
Literatura Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Od grubasa do ultrasa - spotkanie z Przemysławem Ignaszewskim

Kiedy2017-05-05 godzina 17:00
GdzieEmpik Starówka, Wielkie Garbary 18
Toruń
Od grubasa do ultrasa - spotkanie z Przemysławem Ignaszewskim

Bieganie czy dieta? Co doprowadzi do szybszej utraty wagi? Odpowiedź zna autor książki „Vegenerata sposób na zdrowie. Biegaj, gotuj, chudnij”. Przemysław Ignaszewski opisuje biegowe i kulinarne eksperymenty, które przeprowadził na własnym organizmie. Z okazji premiery spotka się z czytelnikami 5 maja w salonie Empik Starówka w Toruniu. 

Certyfikat, który uprawnia Przemysława Ignaszewskiego do dawania porad wystawiło życie, a  konkretnie: tysiące przebiegniętych kilometrów, 50 zrzuconych kilogramów czy kilkadziesiąt nieudanych wegańskich dań.  Autor w swojej premierowej książce postanowił nawiązać z czytelnikiem interakcję, podczas której przekazuje swoje doświadczenia z czasów walki z nadwagą, a w zamian oczekuje motywacyjnych komentarzy. Vegenerat podzielił swoją książkę na dwie części. Pierwszą kieruje do biegaczy i ludzi, którzy są ciekawi jak zrzucić nadprogramowe kilogramy, zaś druga ma zainteresować zwolenników prostej kuchni roślinnej.

Przemysław Ignaszewski ma nadzieję, iż jego historia stanie się inspiracją do tego, aby podnieść się z kanapy i zrobić krok w kierunku lepszego życia.


 
BLOK PROMOWANY
Weź udział w konkursie i poznaj moc jagód acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.
FB dlaMaturzysty.pl reklama